Így kezdődött itt az életem. Ide kerültem, elvette az aranyaimat, mert nem volt pénz. Utána elmentem dolgozni, s mivel nem tudtam kezelni az OTP automatát, elvette a kártyát. Ő vette le a pénzt, semmit nem adott belőle soha. Nem vittem kaját, de pénzt sem adott soha. Én akkor tönkrementen idegileg. Ekkor beadtam a válópert.
Amiért beadtam a válópert (Vadmacska igaz története)
- Post author:vadmacska
- Post published:szeptember 7, 2019
- Post category:Időtlen történeteink
- Post comments:1 hozzászólás
You Might Also Like
Anya… 2.rész: Anya lettem (ArtNat igaz története)
Fülön csípett angyalok (Írta: Fogolyán Szellő)
Egy álom szertefoszlik (Angi igaz története)
Az egészségeink és a betegségeink egyensúlyáról (Írta: Fogolyán Szellő)
Ateizmus a családban (GreyKnight igaz története)
Égbolton szeretkezős (Írta: Fogolyán Szellő)
Karácsony (Elmúlt Idők Hercegnőjének igaz története)
Amikor az, amit önmagadról hiszel, éles ellentétben áll a gyakorlattal
A nyugalom szigete (Billu igaz története – 2. rész)
A szem tükrében (film)
Hangos Fogolyán Szellő (Harangi Emese) írások 31, El nem ölelt ölelések; Egy világ, ahol bárkit megölelhetsz (Esszé)
Folyamatosan érkeznek a hangos igaz történeteink!
This Post Has One Comment
Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakítása
You must be logged in to post a comment.







Drága Vadmacska!
Sok szeretettel továbbítom Neked Szilvia üzenetét a Nememind1 facebook csoportjából:
„Szép napot !☀️😍Igen ő meglépte. Sok esetben benn ragadnak és őrlik magukat, még nem volt elég az áldozati szerepből, hogy méltón lezárja a kapcsolatot…
E rövid történet gondolom összefoglalja az előzményeket. Az elnyomott, alárendelt időszakot. Ennek hossza azért érdekessé tenné a történetet. Mivel ha rövid idő alatt meglépte az erős önbecsülést mutat a számára.
Ami segített összeszedetté lenni és bátorság erejében meginduljon a változás irányába.
Köszönöm hogy megosztotta velünk és sok jót és további szép sikereket kívánok neki és sok boldogságot!” 😍🙏😇